Ogłoszenie


026. Lepsza grafika, woda, postać żeńska, celowniki i lunety + BONUS
#1
0
Tego się szczerze nie spodziewałem w Hurtworldzie, ale tak! Będzie woda i ładniejsza grafika, do tego rekiny i... marzenia, ale przejdźmy już do właściwej części.


Tak więc, grafika zostanie odświeżona na sporo lepszą, a do tego zostanie dodana woda do Hurtworlda. Czy będzie można pływać, topić się? Jeszcze nie wiadomo, ale możliwe że tak! 

               

Zachwyciliście się już grafiką i wodą, to teraz czas na kolejne zaskoczenie. Twórcy stworzyli model postaci żeńskiej, czyżby został on dodany w najbliższym czasie i przy wchodzeniu na serwer wybierałoby się jaka płeć ma mieć nasza postać? Mam nadzieję, że tak Smile

       

Kolejną fajną rzeczą będzie odświeżenie celowników w nowych broniach, będą one wyglądały o niebo lepiej niż dotychczas w tych obecnych i również pojawią się lunety  Cool

   


Zanim przejdziemy do bonusy, to taka mała ciekawostka. Nowe ubrania oraz nowe plecaki są już wrzucone do kodu gry, teraz czekać na aktualizację, która umożliwi ich noszenie nam, zwykłym graczom  Rolleyes 


       


!BONUS!

Jeśli jesteście ciekawi jak sprawują się nowe bronie, o których pisałem wcześniej oraz w poprzednim tygodniu o AK-47, to zobaczcie jak radzą sobie na Team Death Matchu (nowy tryb, który ma zostać wprowadzony).

Darmowe like, subskrypcje, wyświetlenia na YouTube, Facebook i innych stronach - kliknij, zarejestruj się i zacznij zdobywać polubienia, followersów, subkrybentów! To działa!

Zarabianie poprzez wypełnianie płatnych ankiet - łatwe pieniądze bez wychodzenia z domu, zarejestruj się z tego linku, a otrzymasz 10% więcej za wypełnianie ankiet.
Ogłoszenie
#2
0
Witaj! Aby zobaczyć ten post Zarejestruj się lub .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Dodaj logo | Polecamy:
     


Forum Hurtworld & Rust

Serwis tematyczny, dotyczący gry Hurtworld i Rust - znajdziesz u nas serwery Hurtworld oraz Rust, nowości, pomoc z problemami, odpowiedź na pytania, mody, pluginy, polskie pluginy, spolszczone pluginy, reklamę serwerów Hurtworld i Rust, serwerów głosowych i innych, stron WWW, kanałów YouTube, Twitch, giełdę, konkursy, poradniki, osoby do wspólnej gry i wiele innych.